SILK COLLECTION 

Hedvábná kolekce šatů v nadčasových minimalistických střizích, které se vám na těle přizpůsobí jako druhá kůže. Jednoduché, sofistikované, ženské. Protože každá jsme jiná a každá hledáme něco jiného. Na kolekci stále usilovně pracujeme, aktuálně tak nabízíme první tři modely formou pre-order a ostatní budou následovat během září. 

Všechny modely se šijí ručně v České republice v limitovaném množství tak, abychom pro vás zajistily exkluzivitu.

PŘEDPRODEJ

24. 9.- 28.9. 

 Skvělé zprávy! Od zítra do neděle spouštíme předprodej na všechny položky v e-shopu.

 Objednávky z předprodeje budou mít prioritu a zboží jim budeme následně odesílat do 4 týdnů.

 Až po uspokojení všech objednávek z předprodeje, se budou našívat nové kousky pro objednávky, které obdržíme po jeho ukončení. Vzhledem k aktuální situaci se tak ale může stát, že se budeme potýkat s mnohem delšími dodacími lhůtami. Už nyní dnes a denně čelíme nástrahám, která nelze ovlivnit. Od dodávek materiálů až po střihy či švadleny.

 Pokud se tedy stane, že bude v předobjednávkách vyčerpána některá z barev apod., je možné, že se na ní bude muset čekat déle, než nyní předpokládáme a nebudeme ji tak moci ihned naskladnit v určitém počtu.

 

MIA

work in progress

STELA

work in progress

AMELIE

work in progress

CHLOÉ

work in progress

ALEXANDRA

work in progress

GISELE

work in progress

CLARA

work in progress

VIOLET

work in progress

GABRIELA

work in progress

ESMÉE

work in progress

Stále si nejste jisté? Napište nám na chcivedetvic@aname.cz

GDPR

anamé. je minimalistická a přesto ženská značka s důrazem nejen na kvalitu a původ materiálu, ale především osobní přístup. Každý kousek je vyráběn, barven i balen ručně, tak abychom si byly jisté, že se k vám dostane přesně tak, jak má a že už samotné otevření balíčku se pro vás stane zážitkem.