Ruční práce. Od začátku do konce. Protože nám záleží na tom tvořit módu s přesahem. Držíme se kvality a nadčasového designu a vytváříme kousky, které “odolávají času” a každé ráno je tak budete ze skříně brát s příjemným pocitem, že je to něco “věčného”. Nechceme se účastnit nesmyslné módní nadprodukce, která ročně přináší obrovské množství neprodejného oblečení, které končí na skládkách. Věříme, že pokud chceme něco změnit, je potřeba začít u sebe, a k tomuto ekologickému přístupu vychovávat také naše děti. My v Anamé chceme jít příkladem. Proto jsme se rozhodly jít náročnější a nákladnější, za to mnohem šetrnější cestou, a proto se téměř všechny modely zadávají do výroby až po objednání! 

Těší nás vědomí, že právě díky těmto malým krůčkům, drobným změnám ve vnímání módního průmyslu, díky kvalitním módním značkám a vizionářským návrhářům, díky domácím švadlenám, díky všem lidem z oboru, kteří mají odvahu tvořit v souladu s těmito myšlenkami, je na světě možná o trochu méně odpadu, o trochu menší je naše uhlíková stopa a zářivější budoucnost pro naše děti. Chceme dělat ženy krásné i šťastné.

To je mise Anamé.

#cojecesketojehezke

#malynakupvelkapomoc

#kdosetrimazatri

mise anamé.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

MISE ANAMÉ 

PROČ HEDVÁBÍ? 

BEHIND THE BRAND 

MAKE IT PERSONAL

SHOWROOM 

INSTAGRAM

				

anamé. je minimalistická značka s důrazem nejen na kvalitu materiálu, ale především osobní přístup. Každý kousek je vyráběn, barven i balen ručně, tak abychom si byly jisté, že se k vám dostane přesně tak, jak má a že už samotné otevření balíčku se pro vás stane zážitkem.