Mise Anamé 

aneb proč jsou naše ceny takové

Když nakupujete od malého nezávislého podnikatele, nepřispíváte nějakému anonymnímu generálnímu řediteli na to, aby si koupil třetí chatu. Přispíváte malé holčičce na taneční kroužek, malému klukovi na týmový dres a mámě na jídlo, ze kterého udělá večeři. Známe jména všech našich švadlenek, obdivujeme zručnost a rychlost s jakou Jana vyšívá vaše monogramy a s Bárou diskutujeme dlouho do večera nad detaily každého střihu. 

Naše ceny jsou založeny na skutečných nákladech. Kvalitě materiálů i výroby odpovídá cena. Nejsme nejlevnější, ale podpora lokální produkce je pro nás důležitá. Nechceme vyrábět levné, jednoúčelové produkty, ale přinášet módu, která k vám bude promlouvat roky. 

Ruční práce. Protože nám záleží na tom tvořit módu s přesahem. Držíme se kvality a nadčasového designu a vytváříme kousky, které “odolávají času” a každé ráno je tak budete ze skříně brát s příjemným pocitem, že je to něco “věčného”. Nechceme se účastnit nesmyslné módní nadprodukce, která ročně přináší obrovské množství neprodejného oblečení, které končí na skládkách. Věříme, že pokud chceme něco změnit, je potřeba začít u sebe, a v tomuto ekologickému přístupu vychovávat také naše děti. My v Anamé chceme jít příkladem. Proto jsme se rozhodly jít náročnější a nákladnější, za to mnohem šetrnější cestou, a proto se téměř všechny modely zadávají do výroby až po objednání! 

Těší nás vědomí, že právě díky těmto malým krůčkům, drobným změnám ve vnímání módního průmyslu, díky kvalitním módním značkám a vizionářským návrhářům, díky domácím švadlenám, díky všem lidem z oboru, kteří mají odvahu tvořit v souladu s těmito myšlenkami, je na světě možná o trochu méně odpadu, o trochu menší je naše uhlíková stopa a zářivější budoucnost pro naše děti. Chceme dělat ženy krásné i šťastné.

To je mise Anamé.

MISE ANAMÉ 

PROČ HEDVÁBÍ? 

BEHIND THE BRAND 

MAKE IT PERSONAL

SHOWROOM 

KOLEKCE

IT'S ALL ABOUT SILK

shop

SimplyCITY

shop

FAMILY TEAM 

shop

BAGS

shop

INSTAGRAM

[wp_my_instagram username="anamecz" limit="4" layout="4" size="small" link=""]

anamé. je minimalistická značka s důrazem nejen na kvalitu materiálu, ale především osobní přístup. Každý kousek je vyráběn, barven i balen ručně, tak abychom si byly jisté, že se k vám dostane přesně tak, jak má a že už samotné otevření balíčku se pro vás stane zážitkem.