anamé. je odrazem životní etapy jedné mámy na plný úvazek a především ženy, která věří v ženskou krásu a sílu a vnímá oblečení jako příležitost v sobě nejen tyto dvě vlastnosti objevit.

Jednoduché linie, kvalitní materiály a zajímavý detail jsou tři indicie, které vystihují moji touhu vytvořit kolekci, která bude velmi ženská, sofistikovaná a nositelná po celý den, nehledě na příležitost.

Chtěla jsem všestranné, nadčasové kousky, které budou luxusně měkké, vzdušné, praktické, bez vzorů, vyrobené z netoxických a přírodních látek.
A dát všemu navíc hlubší smysl.

Zvolila jsem náročnější a nákladnější, za to mnohem šetrnější cestu a převážná většina modelů se zadává do výroby až po objednání.
Naplno jsem se ponořila nejen do výběru co nejkvalitnějších, pokud možno udržitelných, materiálů, ale chtěla jsem zároveň omezit výrobu na Českou republiku a využít lokálních výrobců a dodavatelů. To sice v tuto chvíli není možné na 100% a některé materiály, komponenty či výrobky získávám ze zahraničí, ale i v tomto případě dbám na kvalitu a ohleduplnost výroby.

 

It’s more than fashion, it's way of life.
100% sustaible || 101% czech love.
Slow fashion ~ Slow living.